Postřehy dnešního dne.

13. března 2008 v 20:47 | Džejár |  Z běžných dní kávového maniaka
Amando, Amando, dej mi svůj talent!
Dnes jsem si odbyla každoroční předehrávku v klavíru. Jako vždy sranda až na půdu, ale letos ještě větší. Dneska jsem dostala mimořádnou dávku vtipné kaše.
Ten Schubert byl ale jeliman.
Nezabili byste ho?
Kdo to má zahrát?
Kdo? Kdo? Á ano, vy tam s tou oranžovou hlavou, pojďte si zatřískat do klavíru, však on ty chyby stejně nikdo nepozná, protože jim nikdo nerozumí.
_

Jako vymóděná dámička v sukni a kabátu jsem vkročila do dveří ZUŠ.. V gládách. Pančelka z toho měla téměř infarkt. Ujistila jsem ji, že i ty pruhované ponožky, i boty si sundám.
Kolem běhala hyperaktivní dítka, já se s nima srazila ve dveřích wc. Prckové měli na mále, měla jsem chuť je všechny posplachovat.
Koncert začal.
Dítka si zahrála své lá lá lá cink levou zadní a poslepu a přišel hlavní bod večera - velká absolventka.
Jednou jsem si řekla, že mít trému před takovou hloupostí, jakou je předehrávka, přece nemá smysl. Co zahraju, to zahraju, šmytec. Ale vymluvte to těm klebotajícím nohám *zív*.
Jako by nestačilo, že i normálně mám na tom (krásném, krásném) pianu nejisté prsty. Plácala jsem tam takové nesmysly, kristova noho.
Opravdovým vrcholem večera byl okamžik, kdy jsem zapomněla, že se mění melodie. Hrála jsem a hrála a.... pak mi došly klávesy!
Na celý sál se ozvalo "jo aha!" a já pokračovala zas někde jinde.:D
Chtěla bych si ty prupovídky už jednou provždy odpustit. Ale co naplat... *zív* Na minulém absolváku jsem spletla první notu, řekla "sakra!" a hrála znova. Maminka měla strašnou radost.
Loni na koncertě jsem zapomněla z pusy vytáhnout žvýkačku a celou skladbu jsem přežvykovala. Maminka měla strašnou radost!:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Soconusco Soconusco | 15. března 2008 v 11:55 | Reagovat

To znám :) Naštěstí na flétnu se moc mluvit nedá, tak místo toho házím výmluvné obličeje. Vždycky jsem si říkala : "Je to už tvůj desátý koncert, tak už sakra přestaň klepat těma rukama!" Ale ne.

Ono to vždycky nějak dopadne, že :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama