D grejt filmátor.

28. dubna 2008 v 17:37 |  Z běžných dní kávového maniaka
Už je to skoro rok, co ze ctěné paní (slečny) profesorky (učitelky) španělštinářky (co poslouchá Placebo a na diáři má Dalího) vypadl nápad založit na škole ten něco jako filmový klub.
Myšlenka tak trochu pod stolem (:D - úžasná představa) a né úplně legálně škole hlásat dobré filmy podle mého vlastního vkusu a hnusu se mi zamlouval. Zamlouval se mi i fakt, že bych to organizovala, vedla, uváděla a tiskla úchylácké plakáty.
A... no dobře, trvalo to téměř rok. Ale povedlo se! Osudný den Dé, první sešlost Pé eF Ká, se koná zítra.
Škola se dusí záplavou plakátů s velkým nápisem Trainspotting. Sice...mám ve jméně patronky krátké A místo dlouhého Á a jednu fuj gramatickou chybu ve shodě přísudku s podnětem, ale já budu tiše doufat, že si jí všiml jen můj češtinář a přešel to s mávnutím ("to je překlep, určitě, taková chytrá slečna...").
A...vlastně ten film vůbec v té učebně nejde pustit, páč tam nejsou kodeky. A ještě jsem nestáhla titulky.
:D
Ale bude kafe a čaj!
Přijdete? *mrk mrk*
_
Zítra ráno musím vstát o půl hodiny dříve, abych film zprovoznila. Jinak nám to prokrindapána vůbec nepojede, já budu mít trapas až na Mars a nakonec bude vážně jen to kafe (které jsem ještě nekoupila).
Takže mám v půl 8 rande s češtinářem (:D), který mi nabídl pomocnou ruku při mém dnešním zmateném pobíhání sem a tam. (Jestli si to čtete, pane profesore, tak je to jen legrace, vážně, vřelé díky za ty kodeky. Přijdete se podívat na film?)
_
Tak jsem tedy od zítřejšího odpoledne oficiálně velkým filmovým mecenášem.
A jestli to dopadne fiaskem, bude ze mě nanejvýš velký filmový mamlas.
Super, těším se.:D
A na druhé filmové sešlosti se bude podávat Tim Curry v podvazcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama